Процесори intel 12-го покоління будуть швидкими, гарячими і дорогими

74

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Коротко: якщо останні витоки підтвердяться, люди, які планували оновити або побудувати новий пк на базі платформи intel alder lake, повинні будуть спустошити свої гаманці і це не рахуючи націнку рітейлерів, які піднімуть ціни в стратосферу.

У міру наближення першої хвилі процесорів alder lake в перших тестах видно, що у intel можливо нарешті з’являться багатообіцяючі процесори для геймерів і ентузіастів. А завдяки невеликим витокам європейських і американських роздрібних продавців, які помітив один з уважних покупців під ніком @momomo_us, тепер ми знаємо чого очікувати з точки зору цін на нові процесори, а також дещо нового про їх специфікації.

Восьмиядерний i9 12900k буде продаватися по 610 доларів сша, що нижче вартості процесора конкурента від amd ryzen 9 5950x-749 доларів.

Чого не можна сказати про процесорах 12-го покоління core i5 і core i7. Процесор core i7 12700k дорожче, ніж amd ryzen 7 5800x така ж ситуація і у core i5 12600k, який дорожче amd ryzen 5 5600x.

Для людей, яким не потрібен igpu, intel запропонує варіанти kf за ціною приблизно на 30 доларів / 30 євро нижче. Звичайно, ми порівнюємо витікаючі ціни з фактичними цінами на прайс-лист, але, схоже, intel більш впевнена у своїх більш масових моделях процесорів alder lake. Якщо приріст виробництва дійсно досить високий, щоб виправдати більш високу ціну, то при запуску в наступному місяці alder lake може здатися вигідною угодою.ще один важливий момент, який потрібно пам’ятати. Процесори alder lake можна вставляти тільки в материнські плати з роз’ємом lga 1700.