Про запуск апдейта Penguin і підкресленні в адресах посилань

280

Від автора: Google поділився інформацією про те, як проходить підготовка до запуску оновлення Penguin. А також розповів про правильність використання нижнього підкреслення в адресах URL.

Під час чергового сеансу відповідей на питання вебмайстрів Джон Мюллер (представник Google) повідомив, коли відбудеться запуск нової версії пошукового алгоритму Penguin. Як і раніше, він не назвав точної дати. Але підкреслив, що цей день стає все ближче і що розробники компанії постійно працюють над 4 версією алгоритму.

До цього представники Google вже не раз обіцяли швидкий запуск оновлення. Згідно з їхніми словами, апдейт повинен був відбутися в кінці 2015. Потім на початку поточного року, а потім у його першому кварталі. Після цього ніхто з керівництва компанії більше не озвучував певних дат запу.

Крім цього в ході відеокімнати Мюллер висловив свою думку з приводу правильності використання в URL нижнього підкреслення. Джон зазначив, що застосування цього знака або дефіса в адресах посилань навряд чи вплине на результати ранжирування сайту в пошуковій видачі Google.

Ще в 2007 році керівник відділу Google по боротьбі зі спамом повідомляв, що незабаром пошуковик стане сприймати нижнє підкреслення як розділовий знак між словами. У тому числі і в адресах URL.