Представлений кулер thermalright frost spirit 140 white v3 в повністю білому виконанні

83

Компанія thermalright анонсувала кулер frost spirit 140 white v3 для продуктивних процесорів amd і intel. Новинка має компоновку подвійної вежі, а в оснащення входять два вентилятори.

Тут і нижче зображення thermalright

Рішення повністю виконано в білому кольорі. Таке виконання отримали двосекційний радіатор, теплові трубки, рамки і крильчатки вентиляторів. При цьому підсвічування не передбачена.

Через основний радіатор проходять чотири теплові трубки діаметром 8 мм, безпосередній контакт яких з кришкою процесора не передбачений. В основі знаходиться притискна пластина, що виконує функції допоміжного міні-радіатора.

Між секціями радіатора розташовується вентилятор tl-d14w діаметром 140 мм зі швидкістю обертання до 1500 оборотів в хвилину. Він формує потік повітря об’ємом до 132 кубометрів на годину при рівні шуму не більше 25,6 дба. Статичний тиск – до 2,09 мм водяного стовпа.

На зовнішній стороні радіатора встановлений 120-міліметровий вентилятор tl-c12w зі швидкістю обертання до 1500 оборотів в хвилину і рівнем шуму до 25,6 дба. Максимальний повітряний потік становить 112 кубометрів на годину, статичний тиск — 1,53 мм водяного стовпа.