Представлений кулер bitspower phantom з яскравим адресованим rgb-підсвічуванням

20

Компанія bitspower розширила асортимент процесорних охолоджувачів, анонсувавши модель phantom для ігрових настільних комп’ютерів, у тому числі систем на основі материнських плат формату mini-itx.

Джерело зображень: bitspower

Новинка (шифр bpa-phsl-4h1t-drgb) має баштову конструкцію. Через алюмінієвий радіатор проходять чотири мідні теплові трубки u-подібної форми, що мають безпосередній контакт з кришкою процесора. В основі знаходиться притискна пластина, яка грає роль невеликого допоміжного радіатора.

За обдув відповідає вентилятор діаметром 120 мм на гідродинамічному підшипнику. Швидкість його обертання управляється шім-методом, досягаючи 1800 оборотів в хвилину. Повітряний потік становить до 136 кубометрів на годину. Максимальний рівень шуму – 34 дба.

Вентилятор має яскраве підсвічування. Налаштування ефектів і їх синхронізація з іншими компонентами комп’ютера може здійснюватися за допомогою системи asus aura sync, gigabyte rgb fusion, msi mystic light sync, asrock polychrome, biostar vivid led dj або razer chroma.