Пояснення кінцівки фільму “хеллоуїн вбиває”: хто помер

26

«хеллоуїн вбиває» ( halloween kills) дійсно виправдовує свою назву. Проект починається відразу ж після фіналу «хеллоуїна» 2018 році і показує, як майкл майерс вбиває всіх на своєму шляху в хеддонфілді. Тим часом томмі дойл, дитина, за якою сиділа лорі в оригінальному хоррорі 1978 року, вже виріс і збирає людей, щоб убити майкла майерса.

Але як щодо фіналу? як майкл майерс втікає? кого він вбиває? чому офіцер хокінс (вілл паттон) відчуває таку відповідальність за буйство майкла? нижче представлено коротке пояснення того, що сталося в картині.

за що відповідає офіцер хокінс?

У лікарні з лорі строуд (джеймі лі кертіс) хокінс згадує 1978 рік, коли він вперше перетнувся з майклом. У флешбеку ми бачимо, як хокінс і його партнер протистоять лиходієві в його старому будинку. Хокінс, все ще новачок, стріляє в партнера замість майкла майерса. Його терзає почуття провини. Коли майкла б’ють на галявині і оточують офіцери, наближається луміс, маючи намір застрелити маніяка. Хокінс зізнається лорі, що він ” загубився у своєму жалю» і не міг бачити, як хтось помирає, тому він зупинив луміса від стрільби в майкла.

як зупинити майкла майерса?

Це чортів майкл майерс. Майкл повернувся додому, де він вбиває лонні (роберт лонгстріт) і його сина кемерона (ділан арнольд), перш ніж звернути увагу на еллісон (енді метічак). Еллісон завдає йому кілька ударів ножем, але це не зупиняє його. Перш ніж він встигає вбити її, з’являється її мати карен (джуді грір) і завдає йому удар вилами в спину. Вона знімає його маску і використовує її, щоб заманити майкла на вулицю, де чекає розлючений натовп городян на чолі з томмі дойлом (ентоні майкл холл).

Городяни починають бити майкла бейсбольними битами та іншими предметами. Він опиняється на землі, коли карен завдає йому удару в спину ножем. Задоволена тим, що це вбило майкла, карен повертається в старий будинок майерса, щоб втішити свою дочку. Лі брекетт (чарльз сайферс), незадоволений легкою смертю майкла, збирається його застрелити. Але він вагається, і майкл схоплюється, виймаючи ніж зі спини і перерізаючи брекетту горло. Потім він повертається і починає вбивати кожного городянина навколо себе, закінчуючи томмі дойлом.

майерс звичайна людина?

Коли здається, що майкл міг бути переможений, він оживає і вбиває жителів хеддонфілда. Повернувшись до лікарні, лорі викладає свою теорію хокінсу:

Я завжди думала, що майкл майерс був з плоті і крові, як і ми з вами, але звичайна людина не змогла б пережити те, що він пережив. Чим більше він вбиває, тим більше він трансформується в щось інше, що неможливо перемогти. Страх. Люди бояться. Це справжнє прокляття майкла.

Чи означає це, що ця версія майкла майерса тепер канонічно надприродна? не зовсім. У персонажа є історія надприродної сили у франшизі «хеллоуїн» , але стрічка 2018 року стерло весь канон, за винятком оригіналу джона карпентера 1978 року. Тобто майкл майерс не є надприродною істотою.

У бесіді з collider девід гордон повідомив, що існує розширена версія кінцівки «хеллоуїн вбиває» , так що цілком можливо, що ми ще побачимо ще одну версію фільму, яка запропонує ще більшу ясність.

майкл майерс полював на лорі?

Нет. Лорі і карен помилково вважають, що шлях майкла до дому лорі був навмисним, але еллісон і хокінс знають правду: не зацикленість майкла на лорі привела його в будинок, а доктор сартан. А в “хеллоуїні вбиває” ми дізнаємося, що справжнім місцем призначення майкла був будинок його дитинства, де він убив свою сестру – знайома тема для персонажа, враховуючи, що слоган оригінального фільму був «вночі, коли він повернувся додому».

Режисер девід гордон грін раніше підтвердив, що майерс – персонаж без мотиву, пояснивши: «я вважаю, що він ефектна і стійка людина, позбавлена мотивів і емоцій».

Карен мертва?думаючи, що вона побачила дитину в костюмі клоуна у вікні, карен залишає еллісон в руках співробітників служби швидкої допомоги, поки досліджує будинок майерса. У тій кімнаті, яка колись була кімнатою джудіт, карен дивиться на галявину і не бачить, як майкл підкрадається до неї, поки не стає занадто пізно. Він завдає їй ударів, поки вона не падає на підлогу, імовірно вмираючи. Це не підтверджено, оскільки франшиза має довгу історію повернення персонажів для продовження-як недавній приклад, хокінс нібито помер у фільмі 2018 року, але зіграв ключову роль у продовженні.

Як майкл зміг пройти повз всіх людей зовні? це не пояснюється. Може, він використовував чорний хід. Може, він просто тихо прослизнув повз всіх. Може, він дійсно весь час мав якісь сили.

хто помер?

«хеллоуїн вбиває ” , безумовно, виправдовує свою назву, і майкл майерс вбиває сондру (діва тайлер) і роджера (ленні кларк); ванессу (кармела макніл) і маркуса (майкл смоллвуд); подружню пару, одягнену як доктор і медсестра, яка є сусідами джуліана; пару, що живе в будинку його дитинства; і хлопця еллісон кемерон (ділан арнольд).

Майкл також позбавляється від більшості старих персонажів, які повернулися, включаючи батька кемерона лонні елама (роберт лонгстріт).

Що ж, і лорі, і еллісон, мати і дочка карен, живі в кінці нового хоррора. Ліндсі (кайл річардс) і офіцер хокінс (паттон) також живі в лікарні, як і джуліан (джібраїл нантамбу) – хлопчик з першого фільму.