Портативна алекс: стали відомі терміни випуску life is strange: true colors для nintendo switch

22

Видавництво square enix датувало реліз switch-версії life is strange: true colors . Пригодницька гра від американської студії deck nine загляне на сімейство консолей nintendo на “початку грудня”.

Спочатку порт для switch повинен був вийти разом з іншими виданнями для консолей і пк минулого місяця , але в кінці серпня відбувся його перенесення. Тоді ж стало відомо про” переїзд ” на 2022 рік збірки life is strange: remastered collection , що включає в себе перевидання оригінальної life is strange і приквела before the storm .

У пості з анонсом дати релізу switch-версії life is strange: true colors можна поглянути на те, як на системі nintendo буде виглядати головна героїня гри алекс:

An update for #nintendoswitch players! we’re happy to announce that the digital edition of #lifeisstrange #truecolors will release in early december. Keep your eyes peeled for the exact release date in the coming weeks – we’ll announce it when we open the digital pre-orders. Pic.twitter.com/frd1mr00g7

— life is strange (@lifeisstrange) october 20, 2021

Сюжет life is strange: true colors розвивається в місті хейвен-спрінгс. Геймерам належить познайомитися з абсолютно новою головною героїнею алекс чень. Щоб розгадати хвилюючу таємницю, їй доведеться використовувати надприродну здатність зчитувати сильні емоції інших і впливати на них.

Гра вже доступна на playstation 4 , playstation 5 , xbox one , xbox series , pc і google stadia . наш оглядовий матеріал .