Плагін Emmet — пишемо код швидше

41

Від автора: якщо Ви багато верстаєте і досі не використовуєте плагін Emmet або Zen Coding, то цей урок буде для Вас як не можна до речі. Використовуючи плагін Emmet, Ви станете писати код на порядок швидше, а сам процес написання коду з нудного і марудного стане оригінальним і доставить безперечне задоволення.

Плагін Emmet – це ні що інше, як колишній Zen Coding, який придбав величезну популярність відразу ж після свого виходу в світ. Цей плагін представлений у версіях для безлічі редакторів, так що, швидше за все, Ви також зможете використовувати його в своєму улюбленому редакторі.

У даному уроці ми встановимо плагін для редактора Notepad++, розглянемо можливі проблеми, що виникають при установці і, звичайно ж, попрактикуємось в роботі з плагіном.

Синтаксис Emmet, насправді, проста. Якщо Ви добре знайомі з CSS та jQuery, то вивчення синтаксису Emmet не складе для Вас абсолютно ніяких труднощів. Ну а після деякої практики Ви зможете складати складні послідовності абревіатур, які будуть розгортатися як завгодно великий код.

Плагін Emmet — пишемо код швидшеПлагін Emmet — пишемо код швидше