Підсумки play-in стадії worlds 2021: провал снд і скандали зі ставками

19

Варто відразу ж сказати, що склад учасників play-in був далекий від зоряного і в більшості випадків це були команди-середнячки з великих регіонів і переможці малих регіонів. І практично відразу ж після початку матчів у групах стало зрозуміло, що навіть топ – 4 команда кореї, загартована битвами з грандами, може показати куди кращу гру, ніж топ-1 бразилії, якій протягом більшої частини сезону доводилося варитися в котлі свого регіону.

У групі а першість моментально захопили lng esports , яким протягом року не вистачало зовсім небагато, щоб зайняти місце серед кращих китайських колективів. Ну а другий рядок дісталася hanwha life esports з кореї, які зуміли проявити себе на регіональних фіналах. Що ж до групи b, то тут основна боротьба розгорнулася між cloud9 , третім слотом північної америки, і японським складом detonation focusme . Закінчилося все перемогою японців, які отримали пряму путівку в наступний етап.

А ось доля unicorns of love , єдиного представника снд на турнірі, склалася далеко не так добре. Після їх першого матчу проти detonation стало зрозуміло, що наші хлопці знаходяться в не найкращій формі. Вони програли три стартові матчі не найсильнішим суперникам і лише в останній грі групового етапу змогли вирвати перемогу у c9. Здавалося, що це може стати початком камбека, але в переграваннях на виживання вони поступилися beyond gaming і вилетіли з турніру.

І якщо вже ми згадали про beyond gaming, то не можна не згадати про невеликий скандал, пов’язаний з мідером цієї команди, maoan. З якоїсь причини він вирішив, що worlds 2021-це відмінна можливість піднятися на ставках, тому прямо по ходу змагань він злив деяку інсайдерську інфу своєму другові, щоб заробити трохи грошиків.

Правда його план тут же був розкритий і напередодні гри проти hanwha, яка повинна була визначити, яка з команд потрапить на основний турнір, йому виписали бан, а його тіммейтам довелося грати з заміною. Не дивно, що в такій ситуації beyond gaming програли з рахунком 0-3. Ну а в паралельному матчі cloud9 без проблем розібралися з австралійцями з peace, отримавши можливість перейти в наступну стадію, перші матчі якої стартують вже завтра.