PHP 7 — вже доступно найбільше оновлення за останні роки

290

Від автора: відразу приємна новина. Якщо Ви хочете завантажити PHP 7, то вже зараз доступно оновлення. Сім років поспіль PHP перебував на четвертій сходинці в рейтингу популярних мов програмування. На його рахунку понад 200 мільйонів веб-сайтів, з яких 81.7% публічні сайти під управлінням PHP.

З виходом першого великого оновлення у 2004 році до версії 5.0 PHP зробив потужний ривок у майбутнє.

PHP 7 — вже доступно найбільше оновлення за останні роки

Основні нововведення в PHP 7 суттєво підвищують продуктивність, аж до трикратного приросту порівняно з PHP 5.6 під управлінням WordPress в деяких бенчмарках.

Також не обійшлося без дрібних змін, таких як істотне зниження споживання пам’яті, оголошення типів значень, оператор комбінованого порівняння (spaceship) і т. д.

В PHP 7 є багато критичних змін, як видалення безпечного режиму, магічних лапок, кілька нових зарезервованих ключових слів і т. д.

Для того щоб веб-додатки, такі як WordPress були готові до PHP 7, їх необхідно частково модернізувати. Хоча WordPress, здається, повністю сумісний із новою версією.

Перш ніж PHP 7 займе лідируючі позиції в мережі, пройде кілька років як мінімум. Зокрема, у корпораціях перехід на більш нову платформу, як правило, займає роки. Тим не менш, всі веб-розробники сподіваються на те, що істотне підвищення продуктивності змусить компанії оновитися набагато раніше.