Першою грою з новим згладжуванням nvidia dlaa стане tes online

51

В the elder scrolls online додадуть нову технологію згладжування dlaa (deep learning anti-aliasing). Її розробив відділ графіки zenimax online studios спільно з nvidia.

Джерело: zenimax online studios

Провідний програміст графіки алекс тардіф (alex tardif) повідомив, що компанія використовувала для своєї технології основу dlss у nvidia без дозволу, але після вдалих тестів виробник відеокарт з радістю пішов назустріч і підтримав проект.

Dlaa використовує ту ж технологію машинного навчання, що і dlss, але без подальшого збільшення зображення до більш високої роздільної здатності. Штучний інтелект згладжує краї об’єктів, і, якщо вірити розробнику, результати вражають. Відзначається, що dlaa вимагає більше ресурсів в порівнянні з taa (temporal anti-aliasing) і працює тільки на відкритих серії rtx. Також тардіф зауважив, що далеко не кожній грі потрібна така технологія.

Поява dlaa в the elder scrolls online очікується разом з осіннім доповненням «мертві землі». Також в гру додадуть і dlss, яка дозволить збільшити продуктивність.