Перші моделі radeon rx 6600 від powercolor, xfx і asrock красуються на зображеннях

15

Хоча до офіційного дебюту графічних адаптерів amd radeon rx 6600 залишилося ще кілька днів, в розпорядженні ресурсу videocardz вже виявилося кілька зображень, що демонструють зовнішній вигляд майбутніх новинок від ряду виробників.

Джерело зазначає, що дизайн більшості моделей radeon rx 6600 буде мало чим відрізнятися від зовнішнього вигляду старших «одноплемінниць» з суфіксом «xt», проте винятки все ж будуть.

Так, відеоадаптер xfx radeon rx 6600 speedster swft 210 отримає нову друковану плату і задню пластину, а також дещо змінений радіатор, більш компактні розміри і інше розташування 8-контактного роз’єму додаткового живлення в порівнянні з radeon rx 6600 xt аналогічної серії.

Моделі radeon rx 6600 сімейства hellhound і fighter виробництва powercolor виглядають ідентично аналогічним представницям radeon rx 6600 xt. Новинки оснащуються двослотовою системою охолодження з двома вентиляторами і одним 8-піновим коннектором для організації подачі додаткового живлення.

Фахівці asrock також не стали обтяжувати себе розробкою нового дизайну для відеокарт radeon rx 6600 challenger d і radeon rx 6600 challenger itx, причому друковані плати і задні пластини новинок ідентичні, а різниця між двома відеокартами полягає в системі охолодження: перша модель отримала більш масивний радіатор і два вентилятора, а друга — лише одне, що не викликає особливого подиву, адже, як видно з назви, адаптер призначений для компактних корпусів.

Джерело зображень: videocardz

Варто нагадати, що дебют перших моделей radeon rx 6600 повинен відбутися 13 жовтня, а основними суперницями новинок стануть відеокарти протиборчого табору в особі geforce rtx 3060, з якими, судячи з результатів офіційних тестів, чекає неабияка битва.