Переносимо гру з ssd на hdd без перевстановлення

86

Всім привіт! сьогодні розглянемо тему, як перенести гри з ssd на hdd без перевстановлення на пк або ноутбуці з windows 10, чи є простий спосіб або потрібно встановлювати заново.

Про те, чи варто відключати індексування на ssd, читайте тут.

Перенесення піратських відеоігор на жорсткий диск

У цьому випадку перемістити комп’ютерні ігри найпростіше. На вінчестері створіть папку, в якій будуть зберігатися всі відеоігри, для більш зручної навігації. Виріжте каталог з вмістом ігрового клієнта на старому твердотільному накопичувачі і вставте його в папку на новому місці.

Для більш зручного запуску також потрібно змінити властивості ярлика на робочому столі. Клацніть пкм по ярлику на робочому столі і виберіть пункт «властивості». Натиснувши кнопку “розташування файлу”, вкажіть шлях, знайшовши його в відкрився провіднику.

Файли кешу і збереження переносити не потрібно-зазвичай вони зберігаються на диску c: в прихованих директоріях. У старих відеоіграх сейви (збереження) зберігаються прямо в директорії з клієнтом і переносяться разом з його файлами.

Як перенести відеоігри на інший накопичувач через steam

Ліцензійні відеоігри, куплені або отримані безкоштовно через стим, при використанні описаного вище способу коректно запускатися не будуть. Насамперед потрібно змінити директорію, де зберігаються викачані файли:

  • запускаєте steam;
  • запускаєте “меню” на верхній панелі;
  • вибираєте “налаштування”, потім “завантаження»;
  • клікаєте по” папках бібліотек»;
  • створюєте нову директорію на новому накопичувачі і натискаєте ок.

Далі вирізаєте папки steamapp і userdata в той каталог, який ви вказали в налаштуваннях вище. Всі інші папки можна видалити. Після повторного запуску клієнта стім він оновить конфігурацію і буде запускати відеоігри вже з нового диска. Нові ігри за замовчуванням вже будуть завантажуватися сюди.

Переміщення в epic game store

Якщо ви використовуєте цей сервіс, дії наступні.

Виріжте гру в старому місці і вставте її в новому. Після запуску клієнта egs натискаєте “завантажити” в меню гри і вказуєте той каталог, де тепер зберігається її клієнт.

Коли оновиться конфігурація, можна буде пограти. Це єдиний спосіб, але не стовідсотковий деякі ігри egs відмовляється бачити після подібних маніпуляцій і їх потрібно встановлювати повторно з нуля.

?».