Penguin 4.0 – остання версія пошукового алгоритму

254

Від автора: пошуковий алгоритм «Penguin» може пережити останнім за свою історію існування оновлення. Про це повідомив представник пошукової компанії Google.

Як розповів Гері Илш (аналітик з відділу якості пошуку Google у своєму акаунті в Twitter, що, можливо, оновлення «Пінгвіна» до версії 4.0 стане останнім. Що хотів сказати цими словами спеціаліст пошукача, достеменно невідомо. Багато припускають, що Илш мав на увазі переклад алгоритму в автоматичний цикл роботи (без втручання людини).

В результаті чергового перезавантаження «Пінгвін» перейде в режим постійного автоматичного оновлення баз. Завдяки чому швидкість роботи алгоритму зросте, і вихід ресурсів з-під санкцій буде займати менше часу.

Нагадаємо, що очікуваний апдейт «Penguin» вже кілька разів відкладався з невідомих причин. У вересні минулого року представники Google заявляли, що оновлення до нової версії відбудеться в кінці 2015. Потім ці терміни були перенесені на початок поточного року.

Тепер фахівці пошуковика не називають термінів запуску апдейта. В лютому з’явилася інформація, що команда розробників продовжує посилено працювати над «останнім Пінгвіном».