Павло дуров: в telegram з’явиться реклама і платні функції

15

На даний момент складно уявити месенджер крутіше і зручніше, ніж телеграм. Павло дуров увірвався зі своїм проектом, вже маючи таких великих конкурентів, як whatsapp і viber, і, незважаючи на це, у нього вийшло зробити дійсно круте додаток, яке дуже поважають всі користувачі. Давайте зізнаємося самі собі: засоби для обміну повідомленнями з подібною функціональністю просто не існує. Але чи замислювалися ви коли-небудь над питанням: на чому заробляє telegram?

Як буде виглядати реклама в телеграм.

На даний момент телеграм абсолютно позбавлений реклами та інших способів заробітку. По суті, відомий месенджер працює собі в збиток і існує виключно на гроші самого паші і різних інвесторів.

Реклама в телеграм

Сам павло дуров натякнув на початок монетизації ще в минулому році, опублікувавши на своєму офіційному каналі довгий пост, де зазначив, що кількість активних користувачів в додатку наближається до позначки в 500 мільйонів, і витрати на сервери і трафік вже не можуть оплачуватися з власної кишені.

Там же він пояснив про плани компанії і сказав, що не збирається продавати компанію, як це зробили засновники whatsapp. Telegram потрібен світу як незалежний проект, і саме тому монетизація — неминучий крок у розвитку месенджера.

Приблизно так буде виглядати реклама в телеграм.

Через близько року з того повідомлення, в бета-версії telegram з’явилася реклама . Треба сказати, виглядало це досить просто і лаконічно. Ніяких спливаючих вікон на всю сторінку і купи відеороликів з можливостями перемотування через 5 секунд.

Рекламні пости в возі виглядають як звичайні повідомлення, які ми відправляємо один одному. Але є й інша проблема. Єдине, що вказує на її факт, це маленька напис sponsored , що з’являється в правому верхньому куті повідомлення. Ті, хто вже користується месенджером бачить таке кожен день. Так, наприклад, позначаються адміни різних пабліков.

З приємного важливо відзначити, що в чатах нічого такого не з’явиться. Ті, хто використовує месенджер виключно в якості майданчика для обміну повідомленнями, зовсім не помітять ніяких змін. Також слід зазначити факт відсутності таргетованої реклами. Телеграм не збирається для цього залучати призначені для користувача дані.

Підхід підприємця багато в чому схожий на компанію apple, яка заборонила розробникам збирати дані користувачів без їх відома для формування релевантної реклами. Це означає, що такі пости повинні акуратно вписатися в тематику кожного каналу.

Реклама в телеграм повинна вийти дуже якісною.

Думка дуже класна. Часто ми користуємося тими чи іншими новинними ресурсами і просто не бачимо альтернативних каналів. Ну, наприклад, ви любите і читаєте appleinsider.ru і навіть не чули про інші канали, а розумний месенджер запропонує вам androidinsider.ru, щоб бути в курсі і інших новинок зі світу мобільних технологій. Круто ж!

Підписуйтесь на нас в яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу мобільних технологій.

Як зміниться телеграм

Буквально вчора з’явилося ще більше деталей з приводу реклами. Тепер стало зрозуміло, що новий формат спонсорованих повідомлень буде поставляти тільки сам месенджер, а не адміністратори різних каналів. Причому поки такий спосіб заробітку буде перебувати в тестовому режимі, прибуток отримувати буде тільки телеграм . Ділитися доходами павло збирається почати тільки після покриття основних витрат.

Стали відомі нові подробиці реклами в телеграм.

Також планується, що на офіційному сайті з’явиться спеціальний портал , де власники каналів зможуть купувати рекламу. Джерела повідомляють, що ідею відстеження активності користувача третіми особами павло дуров як і раніше не схвалює. Для цього навіть планується відмовитися від будь-яких зовнішніх посилань , так як з їх допомогою можна буде відстежити користувачів.

Зрозуміло, що в міру розвитку технологій, реклама в мережі теж повинна регулярно піддаватися глобальному редизайну. Багато моїх знайомих ненавидять рекламні ролики в youtube. Всі вони стверджують, що після перегляду таких відео, бажання купувати товар пропадає повністю. Чесно сказати, я відчуваю подібні почуття.

На даний момент найякісніша реклама, на мій погляд, знаходиться в instagram. Так, нехай вона досить набридлива, але зате які рекомендації. Щодня я переходжу за зовнішніми посиланнями більше 5 разів і знаходжу там багато цікавого. Якщо так буде і в телеграм, причому ненав’язливо, то вийде справжнє диво.

Нашому телеграм-чаті (поки там ще чисто).