Остання версія програми rufus обходить вимоги до захисту для установки windows 11

14

Windows 11 пред’являє досить високі вимоги до процесора. Це означає, що власники трохи старих пк можуть пропустити останню версію ос microsoft. Для обходу tpm потрібно кілька складних кроків, але з’явився простіший спосіб обійти ці вимоги за допомогою rufus, який нещодавно оновили до версії 3.16 beta 2. З останньою бета-версією rufus можна адаптувати образи iso для використання з комп’ютерами, які не відповідають вимогам microsoft.

Rufus-це сторонній інструмент для створення носіїв, який зазвичай використовується для створення завантажувальних usb-накопичувачів. Версія 3.16 beta 2 включає «розширений режим», який користувачі можуть використовувати для обходу основних вимог безпеки microsoft і вимог до оперативної пам’яті. Нове оновлення rufus дає користувачам простий спосіб створити новий інсталяційний носій для windows 11, адаптований для установки ос практично на будь-який пк, випущений за останнє десятиліття, або на будь-які пк, на яких відсутній uefi bios.

Процес створення власного завантажувального usb-накопичувача з windows 11 неймовірно простий. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити останню версію windows 11 iso від microsoft і завантажити додаток rufus 3.16 beta 2.

Підключивши usb-накопичувач до комп’ютера, відкрийте rufus, і він автоматично виявить новий накопичувач. Виберіть iso-образ windows 11 в меню завантажувального сектора, потім в меню параметрів образу виберіть розширену установку для windows 11. Нарешті, ви можете натиснути кнопку “пуск”, і rufus створить завантажувальний інсталяційний диск windows 11, на якому не буде вимоги безпечного завантаження, озу і tpm.

На даний момент завантажити нову бета-версію програми можна тільки зі сторінки rufus на github, але очікується, що повна версія 3.16 скоро буде доступна на основному сайті проекту.