Особливості пк-версії halo infinite: підтримка надшироких моніторів, гнучкі налаштування, lan-сервери і багато іншого

23

343 industries випустила докладний оглядовий трейлер пк-версії halo infinite, в якому розповіла про виконану роботу по оптимізації цього варіанту шутера. Розробники дозволять детально налаштовувати клієнт гри за допомогою безлічі доступних повзунків в головному меню.

Джерело зображення: steam

Halo infinite на пк отримала підтримку надшироких моніторів (елементи інтерфейсу можна переміщати куди завгодно), вона буде поставлятися з вбудованим античитом і зуміє синхронізуватися з rgb-підсвічуванням пристроїв введення.

Збереження в пк-версії halo infinite можна перенести на консоль і навпаки, як і прогрес в мережевому режимі.

Лічильник кадрової частоти розробники блокувати не стали, а запропонували можливість вручну виставляти мінімальне і максимальне значення даного параметра з прив’язкою до якості рендеринга. Також в меню з настройками управління гравець зможе призначити одну команду на три кнопки відразу.

343 industries також збирається випустити в продаж спецверсію відеокарти amd radeon rx 6900 xt, оформлену в стилістиці halo infinite: зеленого кольору і з позолоченими вставками. Дата виходу пристрою і її ціна будуть оголошені додатково.

Halo infinite надійде в продаж 8 грудня поточного року для pc (steam, microsoft store), xbox one, xbox series x і s. Мультиплеєрна частина буде умовно-безкоштовною, а збір попередніх замовлень одиночної кампанії йде на всіх цільових платформах. Про системні вимоги було оголошено в кінці серпня-для комфортної гри знадобляться core i7-9700k і geforce rtx 2070.