Osmand 4.0.8

19

osmand – додаток для тих, хто багато подорожує і хоче вільно орієнтуватися на місцевості. Потрапивши в інше місто, ми стикаємося з низкою проблем: складно знайти навіть автобусну зупинку. Перехожі відповідають неохоче, покажчиків немає, а звичайні карти від google зовсім заводять в невідомі нетрі. Для таких ситуацій і існує додаток osmand maps&navigation. Програма дає детальну інформацію про найближчі готелі, ресторани, місця для розваги і просто зупинки.

Важливою відмінністю від більшості додатків, що використовують карту, є те, що воно має свою базу, яка ніяк не взаємодіє з тим же google. Звідси деякі плюси і мінуси програми. У плюси можна записати власні карти, які постійно оновлюються, надаючи найсвіжішу інформацію про місцевість. Тут же необхідно відзначити кілька недоліків. По-перше, вони завантажуються частинами. Якщо ви живете, скажімо, в ростові-на-дону, то при поїздці в інше місто його карти доведеться завантажувати окремо. По-друге, деякі населені пункти країн снд написані “транслітом”, що виглядає дивно, так як всі ресторани, кафе, магазини та інші місця коректно відображаються російською мовою.

Крім звичної карти місцевості, є категорія “мої місця«, де можна відзначити вподобані заклади, щоб незабаром знову до них повернутися, і всім зрозумілий»пошук”. Якщо вам розповіли про якесь місце, але ви не знаєте, де воно знаходиться-сміливо скористайтеся цією функцією.