Опубліковано трейлер версії гри spacebase startopia для switch

80

Видавець kalypso media і студія realmforge опублікували новийтрейлер економічної стратегії spacebase startopia. Гра вийде наnintendo switch 24 вересня 2021 року. Вартість гри в eshop становить 4 499 рублів,до 24 вересня діє знижка в розмірі 10 %. Раніше в мартеspacebase startopia вийшла на playstation 4, xbox one, playstation5, xbox series і pc (steam).

Spacebase startopia-це свіжий погляд на популярну стратегію, присвячену управлінню космічною станцією. Це суміш економічного симулятора, стратегії і битв в реальному часі.

Spacebase startopia пропонує втілити мрію поістінегалактіческого масштабу-спробувати себе в ролі управляющегокосміческой станції. За всіма діями нового менеджера будетнеусипно стежити штучний інтелект вел, який може іноді допомогти, якщо буде у відповідному настрої. На покинутій станції належить побудувати справжній туристичний комплекс, який може стати точкою тяжіння для представників різних рас. У многопользовательском режимі до чотирьох ігроковсмогут разом працювати над будівництвом найбільшого притулку або ж методично усувати конкурентів посредствомекономіческого саботажу.

Spacebase startopia-це непрості і захоплюючі завдання по організації побуту космічної станції, а також фірмовий гумор від розробників realmforge studios.

  • сюжетна однокористувацька кампанія з 10завданнями.
  • режим пісочниці з гнучкими настройками.
  • мультиплеер, що пропонує можливість помірітьсясилами з іншими гравцями, а також режим совместногопрохожденія.
  • більше 30 різних кімнат на трьох палубах длярозваг гостей з інших планет.
  • керуйте космічною станцією, справжнім плавильнимкотлом для представників різних інопланетних рас, у кожної ізяких свої бажання і потреби.
  • виробляйте товари та налагоджуйте торгівлю. Підірвіть свою міць супротивників.

Познайомитися з нашим оглядом на гру можна за посиланням: