Опубліковані нові подробиці і трейлер гри tiny tina’s wonderlands

32

Видавець 2k games і студія gearbox software опублікували новиепідробності і трейлер гри tiny tina’s wonderlands.

вітаємо нові класи

В основі ігрового досвіду tiny tina’s wonderlands лежить возможностьсоздания ідеального мультиклассового героя за допомогою обширногонабора налаштувань зовнішності і гнучкої класової системи, котораяпозволит змішувати і створювати різноманітні комбінації з використанням шести унікальних древ навичок. У цьому новинному випуску представлені два класи: ножемансер і брр-зерк.

 • ножемансери-підступні вбивці, що вражають цілікритичними ударами. Вони закликають на полі бою магічні клинки і розчиняються в тінях. Їх основний план-створювати можливості і використовувати їх по повній. Досвідчений гравець грає на слабкостях ворогів, прагнучи непомітно наносити удари по життєво важливих точках, щоб знищити ворога до того, як він зрозуміє, що взагалі відбувається.
 • брр-зерки-пронизані енергією холоду забіяки, які перемежовують пальбу з гармат лютими рукопашними атаками.брр-зеркі-загартовані воїни родом з покритих льодом гір, де іхпредкі за безліч поколінь не тільки пристосувалися до зимнейстуже, але і навчилися черпати в ній силу. Брр-зеркі воліє діяти на вістрі атаки і обрушуватися на супротивників подібноживому і виключно мерзлякуватому вихору.

досліджуємо нові локації

В ході подорожі по країні чудес вас чекає величезна різноманітність локацій-від грибних лісів до піратських бухт. Всі ці місця нетільки фантастично виглядають, але і пропонують свої особливі сюжетні лінії, відмінні побічні завдання, битви з унікальними супротивниками і ще багато такого, з чим героям належить зіткнутися в ході пригоди.

 • яскраве копито-перлина чудового королівства, сяючий світоч, до якого прагнуть всі, хто мріє про бункерах ібезбашенності. Незважаючи на старанний захист уславленнойалмазной варти столиця країни чудес потрапила під удар безбашенних (вплохом сенсі слова) мегасупергадов.
 • замок королеви – яскравіше найсвітліших зірок імагічественнее самих магічних магів. Замок іскрохолка сяє так яскраво, що королівство буквально купається в незгасаючому світлі!
 • оазис сонячне ікло-здається ідеальним місцем длядиху від безжально жарких пустель країни чудес: пишна листя,мерехтливі лагуни, величні руїни зниклих цивілізацій…але не спокушайтеся, необережні мандрівники, ви навіть і непомітите наближення лютого, поки не стане занадто пізно.
 • стеблова гущавина-гігантський бобовий стебло подневлвисоко в небеса цілі острови суші, сформувавши собственнуюекосистему над хмарами. Деякі люди пристосувалися до етомусмехотворно піднесеному стилю життя і вичавили максимум зі своіхудівітельно висотних будинків. Але навіть небесні міста не можуть уникнути небезпеки.

жахаємося армії ожилих скелетів

Під час грандіозного походу проти повелителя драконів вивстретите величезне самих незвичайних чудовиськ – від чотириногих до розумних скелетів.

армія скелетів. Спочилі жителі країни чудес мирнопокояться на глибині шести футів під землею. Але лише до тих пір, поки придурочний повелитель драконів не оживить їх останки, збираючи для своєї армії скелетолюдов. Кістяні поплічники, начебто, зовсім не пам’ятають свого минулого, а все їх посмертноесуществованіе полягає в розмахуванні всяким смертоносною зброєю ісокрушітельних кривлянь.

вшановуємо улюблених героїв

 • крихітка тіна – найнебезпечніша тринадцятирічна дівчина. Обожнює кроликів, цукор і вибухівку у військових масштабах.все, що є в країні чудес, придумала тіна: в ролі бункер-майстра створила для своїх друзів ігровий майданчик розміром з ціле місто!
 • її величність королева жопец-чарівний алмазнийдвоерог (у неї ж два роги, секіте фішку), правителька страничудес. Вона доглядає за порядком з яскравого копита-столиці свого королівства.

досліджуємо світ, заклинання і ази ближнього бою

Країна чудес дозволить вам досліджувати фантастичні локації, з’єднані величезним світ. А заодно забезпечить гарматами, заклинаннями і зброєю ближнього бою, які поповнять ваш і без того немаленькійарсенал.

 • світ-самий прямий і недвозначний натяк на те, що відбувається в настільній рольовій грі. Просто погляньте на неї з висоти пташиного польоту! і ось вже героіческіепропорціі вашого персонажа стискаються, дозволяючи ісследоватьмногочісленние закутки ігрового поля. Деякі знахідки можуть бути дуже примітними-короткий шлях там, кілька скринь сзолотом сям… Але можна відшукати і цілий новий район, який таклегко пропустити в гарячці пригоди.
 • заклинання-справжня знахідка в світі tiny tina’swonderlands! велика частина заклинань володіє невеликим періодомотката, що дозволить вам раз у раз кулять магією направо і наліво.деякі заклинання допоможуть швидко розправитися з ворогами,підсмаживши їх вогнем або відправивши покружляти в міні-торнадо. Другіепредоставят вам і вашим союзникам деякий захист або зменшення часу відкату.
 • ближній бій завершує бойову трійку ключових умінь.крім вогнепальної зброї і пачки заклинань ви сможетепостоянно носити з собою ще й зброю ближнього бою, яке можна инужно використовувати! навряд чи воно замінить добру гармату в правій рукеі хороше заклинання в лівій, але і можливість нанести парочкумощних ударів в метушні битви зайвою точно не буде.

У цій новій епічній фентезі-грі в жанрі шутера з горами здобичіігрокі зможуть створити і налаштувати на свій смак мультиклассовогогероя і відправитися стріляти-вбивати, рубати-чаклувати іпрокладивать шлях через дивовижних монстрів і повні скарбподземелья, щоб зупинити грізного повелителя драконів. Кулі, магія,клинки — все змішалося в цьому навіженому казковому світі, який придумала непередбачувана крихта тіна! тут вона самаустановлює правила, змінює світ за своїм бажанням, і сама жевиступає вашим провідником в цій захоплюючій подорожі.

Tiny tina’s wonderlands — це повноцінна самостійна гра сразнообразной сюжетною кампанією для спільного пріключеніячетверих гравців, в якій передбачений дополнительнийвоновляющійся контент для досягли максимального уровняігроков.

У цьому дивовижному пригоді гравців зустрінуть впертий капітанвалентин, схиблений на правилах робот фретт і сама чарівна і вибухонебезпечна тіна, яка і стане вашим безладним провідником по вигаданій країні, де немає майже ніяких правил. Ав поході проти повелителя драконів ви зустрінете множествообаятельних відщепенців, таких як грає на лютні бардвар і вашличний фей-хлестний!

Tiny tina’s wonderlands вийде на playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one і pc (steam, epic games store) 25 марта2022 року.