Оголошено дату випуску windows 11. На релізі не буде важливої функції

69

Microsoft офіційно оголосила, що до виходу windows 11 залишилося трохи більше місяця. Правда, на релізі будуть доступні не всі заявлені функції, а саме поширення нової ос буде поетапним і займе багато часу.

Офіційний реліз windows 11 запланований на 5 жовтня. У цей день власники сумісних комп’ютерів на windows 10 почнуть отримувати безкоштовне оновлення, а в продажу з’являться перші пристрої з передвстановленою новою ос. Однак microsoft вказує, що засвоїла досвід, отриманий за час існування «десятки», тому поспішати з поширенням windows 11 не буде.

” слідуючи урокам, витягнутим з windows 10, ми хочемо бути впевнені, що надаємо вам найкращі можливості. Це означає, що спочатку оновлення буде запропоновано для нових пристроїв, що відповідають вимогам. З часом оновлення буде випущено на пристрої, присутні на ринку», — йдеться в блозі microsoft.

У компанії сподіваються, що всі пристрої, що відповідають вимогам windows 11, отримають безкоштовне оновлення до середини 2022 року. Дізнатися про його доступності можна буде через “центр оновлення windows”. Разом з тим в microsoft відзначили, що заявленої підтримки android-додатків на релізі чекати не варто. Ця функція з’явиться в тестовій версії windows 11 тільки в найближчі місяці.