Оголошено дату виходу resident evil 4 vr

23

Resident evil 4 vr вийде ексклюзивно для oculus quest 2 21 жовтня 2021 року. Разом з новим геймплейним трейлером компанія оголосила, що повний vr-ремейк улюбленого шедевра capcom в жанрі survival-horror перейде у віртуальну реальність в жовтні цього року.

Якщо не спойлерити, то resident evil 4 vr-це свіжий новий погляд на класику 2005 року, завдяки якому хоррор-шутер здається практично новим.

Resident evil 4 vr підтримує як повномасштабний рух, так і телепортацію. Одна з найбільших змін у грі vr-це управління предметами. Тепер ви зможете діставати зброю і предмети прямо зі свого віртуального тіла, будь то пістолет на поясі або аптечка на лівому плечі. Головоломки та інші об’єкти, такі як друкарська машина, яку ви використовуєте, також були відтворені в vr, щоб бути повністю інтерактивними.

Коли гра resident evil 4 вперше вийшла в 2005 році, вона відразу ж стала класикою. Вона не тільки модернізувала серію resident evil, але і багато хто з новітніх ігор франшизи сьогодні безпосередньо натхненні resident evil 4.