Огляд rustler. Пригоди великого конокрада!

28

Все геніальне просто! у команди jutsu games народилася лаконічна іпри цьому геніальна ідея. Вони вирішили взяти формулу gta іперенести її в невластивий для серії сеттінг середньовіччя. Такна світ з’явилася концепція гри rustler . З перших трейлеровбило зрозуміло, що екшен з видом зверху буде пародійним іпостарается підкорити нас великою кількістю безглуздих і смішних ситуацій. Так вітоге і вийшло, якби не парочка ” але»…

Головний герой rustler на ім’я хлопець разом зі своїм подільником — два звичайних сільських хлопця, які мріють купатися вроскоші, немов королі. Вони заробляють на життя крадіжкою коней, вибиванням боргів і шахрайством різного ступеня тяжкості. Каждоезаданіе в грі-це справжній парад абсурду. Трунар, сидящийбез роботи, просить нас повбивати людей, щоб було кого ховати.федеральне бюро інквізиції (в оригіналі fbi) бажає розібратися серетиками, які вважають, що земля кругла. А місцевому травникуконкуренти хочуть забетонувати ноги і пустити його на дно, щоб немішав їх бізнесу з продажу» цілющих ” трав … Життя в королівствеб’є ключем!

У rustler маса відмінних відсилань до книг, фільмів, поп-культури і інших відомих речей. Наприклад, хрещений батько героя просітзапугать одного ділка. Щоб виконати прохання, герой решаетподкинуть йому відрубану голову коня. Є тут і свої супергероісо лиходіями, епізод з втечею з в’язниці під “i want to break free”, варта замість поліції і т. Д. Так що з цією стороною питання у ігриповний порядок. Шкода тільки, що геймплей вийшов не таким.

Дуже багато завдань зводяться до банальної їзді по карті. До етомумогут додати якусь бійку, а то і дві. Все б нічого, але боївка вийшла досить незграбною. Коли в двостикових шутерах нетзакріплення камери на ворогах при стрільбі-це нормально. Але тут доводиться частіше битися в ближньому бою, ніж стріляти. Потрібно на глазопределять місце, куди потрапить герой, і це чертовски незручно.зате арбалетам дісталося нормальне прицілювання, навіть при їзді налошаді. Але нашпигувати натовп ворогів болтами майже нереально, ведьперезарядка у цього стрілецької зброї довга. Тому без меча не обійтися.

У хлопця є гілка прокачування, приємно радує пасивними бонусами,але сумарно це не вирішує проблему бойової системи. Її доводиться грати заради веселого параду дурості,до якого відноситься навіть персонаж. Вони несуть таку дику тарабарщину, що першовремя не можна не сміятися. Цей ефект підсилюють баги зі шрифтами в російській локалізації. Частина букв просто не відображається, тому в діалогах, коли герой п’яний, здається, що він так і повинен говорити. Але при перемиканні на англійську все стаєнормально. Ймовірно, виникли якісь проблеми з форматуванням, які не прагнуть лікувати патчами. Окремий кошмар-сістемасохраненій, яка навіть в місіях може відкотити прогрес до началузаданія, щоб ми нудно скакали на коні через великі участкікарти.

Rustler сповнена дрібних багів, немов вторять загальної несерйозності гри. Управління кіньми зроблено незграбно, бувають дивні баги, здатні вбити частину прогресу, навіть в текстурах автору цих строкудалось пару раз застрягти. На жаль, але серйозних латочок з моментарелізу так і не було. І дуже шкода, адже все це сильно б’є враження від гри. Вона хороша в деяких деталях, але її загальне технічне виконання досить слабке. Jutsu games коштувало більше уваги поліровці.

Проходження rustler займає всього 5-6 годин. Карта в грі не така велика, але активностей на ній досить багато. Гонки на конях,приватний візництво, збір трупів, швидка допомога, збірні предмети і інші розваги зроблені скоріше для галочки, адже в них немає тогоприємного гумору, якими наділені основні сюжетні завдання. Благовіщення сатири теж повно. І якщо виконувати їх, то ксчетчику ігрового часу додасться ще пара-трійка годин. Всеостальное-це більше історія про трофеї і досягнення.

корона

Стати володарем платинового кубка в rustler не так вже й складно.більшість збірних предметів розкидано біля сюжетнихлокацій, активності всі доступні мало не відразу, та й сложностьна отримання трофеїв не впливає. Її можна легко міняти в меню гри.найнеприємніші нагороди пов’язані з максимальним рівнем розшуку іпарірованіем атак за певний час. В іншому-це лишьвопрос часу, причому досить нетривалого.

Хоча герой заробляє золото за свою роботу, є тільки один адекватний спосіб вкладення капіталу-це нерухомість. Вона відкриває доступ до точок збереження і деяких предметів. Їжу, броню і зброю теж можна купувати, але події розгортаютсянастолько стрімко, що немає сенсу їздити за цим в магазини.тому адекватної мотивації до виконання сторонніх дій немає. Вони не настільки захоплюючі, щоб витрачати на них час. Майже всі вони зводяться до згаданої раніше схемою: їдемо відточки а до точки б. Чого вже тут веселого?

Графіка в rustler досить проста, якщо не сказати більше, але загальний стиль розробники витримали добре. Більше хочеться похвалити за музику. Різні композиції, які могли б звучати набалах, бенкетах або лицарських турнірах, здорово заміксовані. Дуже сильно відчувається вплив хіп-хопу, що не дивно. Вийшло органічно і викликає стійкі асоціації з» пацанськими ” темами зgta. Це зайвий раз доводить, що пародія вдалася, якби ще небаги…

Огляд написаний за цифровою версією гри для ps5, наданою видавцем.