Огляд ігрової гарнітури acer predator galea 350

23

Зараз ринок ігрових гарнітур заповнений пропозиціями під найрізноманітніші вимоги і гаманець. Але при виборі ” вух ” завжди варто пам’ятати, що не дорожче — не завжди краще.

Прийнятні рішення з хорошим співвідношенням ціни і якості можна знайти і в середньому ціновому сегменті. Сьогодні ми поговоримо про провідний гарнітурі predator galea 350 , яка якраз відноситься до середнього сегменту. Її офіційна вартість становить 4,990 рублів .

упаковка та комплектація

Гарнітура поставляється в коробці з щільного чорного картону з барвистою поліграфією. На лицьовій стороні зображені обриси продукту в зелено-блакитному неоновому стилі, а також назва моделі. На торцях і зворотному боці знаходиться технічна інформація та основні особливості, а також слоган “conquer new world”.

Всередині коробки гарнітура покладена в прозорий пакет і надіта на форму з картону. У поглибленні посередині форми знаходиться коробочка з аксесуарами, в якій можна знайти usb-пульт управління з вбудованою звуковою картою і y-розгалужувач для окремого підключення до лінійного входу для навушників і мікрофона, якщо у вас немає комбінованого роз’єму в пк. Крім того, в комплект з пристроєм входить гарантійна книжка і короткий посібник на безлічі мов, включаючи російську.

зовнішній вигляд і характеристики

Дизайн acer predator galea 350 виконаний в досить стриманому стилі — на перший погляд, вона швидше нагадує звичайні великі навушники, ніж ігрову гарнітуру. Корпус виконаний з якісного пластику, а всередині наголов’я використовується метал для поліпшення жорсткості конструкції. Наголов’я дозволяє регулювати висоту в діапазоні 3 см.

Корпус повністю чорний — за винятком невеликих сріблястих кілець на зовнішній стороні чаш, які оточують логотипи у вигляді фірмової маски хижака на вставках з софт-тач пластика. Під наголів’ям розташовуються три подушечки (одна широка посередині і дві коротких з боків) з матеріалу з ефектом пам’яті, покритого еко-шкірою.

Еко-шкіра з наповнювачем з поролону з ефектом пам’яті використовуються і на дуже широких амбушюрах, які всередині мають багато простору для вух, а сіточка захищає динаміки від попадання сірки з брудних вух. Для зручної посадки чаші розташовуються не прямо, а під невеликим кутом. Позначення лівого і правого каналів виробник вказав не на сіточках, як це роблять багато, а на внутрішній частині оголів’я. Під сіточками всередині чаш ховаються 50-мм динамічні випромінювачі з частотним діапазоном 20 до 20 кгц, чутливістю 102 дб ± 3 дб і опором 32 ом.

З лівої чаші знизу виходить незнімний кабель в тканинній оплітці з комбінованим штекером діаметром 3,5 мм.довжина кабелю становить 1,2 метра. Спереду тієї ж чаші випирає на 2 см незнімний мікрофон. Він висувається з корпусу на 6,5 см для використання. Мікрофон розташовується на штанзі, що гнеться на 90 градусів в будь-якому напрямку.

В гарнітурі використовується односпрямований (кардіоїдний) мікрофон з частотним діапазоном від 100 до 10000 гц з чутливістю -40 дб ± 3 дб. Вітрозахисту немає, але є шумозаглушення.

Вага у acer predator galea 350 злегка завеликий — 337 грамів з пультом управління і 304 без нього. Однак на голові гарнітура сидить нормально і в цілому не здається важкою, якщо порівнювати її з бездротовими моделями.

Органів управління на самих навушниках немає. Всі кнопки і перемикачі розташувалися на комплектному і досить компактному пульті управління звуком. На лівому торці у нього знаходиться перемикач мікрофона, а на правому — регулятор гучності у вигляді диска, який не крутиться, а лише відхиляється вгору і вниз для регулювання. Якщо натиснути на нього збоку, то він відключає звук. На лицьовій стороні знаходиться кнопка eq для перемикання режиму роботи і три світлодіода, що відповідають за індикацію обраного режиму вбудованої звукової карти (ігровий – червоний, фільми – синій, музика – зелений). На верхньому торці розташовується роз’єм для підключення гарнітури, а знизу виходить usb-кабель в тканинній оплітці. В цілому збірка і якість матеріалів на хорошому рівні.

Варто відзначити, що довжина кабелю у пульта становить всього 60 см, що, звичайно ж, мало.

У автора цих рядків комп’ютер розташовується на підлозі, а фронтальна панель роз’ємів пк знаходиться зверху корпусу. Кабель від пульта максимум дотягується до живота, а через довгого шнура самих навушників пульт опускався під час ігор в область паху. Кліпса для кріплення на одяг у пульта також є, але довжина кабелю не дає закріпити її за комір футболки. Це наводить на думку, що за даний елемент відповідав або карлик, або менеджер в сорочці і піджаку, де кліпса при такій довжині дроту буде вже до місця.

підключення, звук і мікрофон

Гарнітура пропонує три варіанти проводового підключення до різних пристроїв. Перший – за допомогою комбінованого штекера 3,5 мм, другий – з y-розгалужувачем, і третій – з підключеним пультом по usb.

Перший варіант досить універсальний і дозволяє підключити пристрій до чого завгодно, будь то пк, мобільний пристрій і будь-яка сучасна ігрова консоль. Другий варіант – для власників пк без комбінованого роз’єму. Останній – для тих, хто хоче отримати повний функціонал гарнітури на пк, так як в ігровому режимі через вбудовану звукову карту виробник оснастив навушники підтримкою віртуального звуку 7.1.

Крім того, такий варіант підключення працює з playstation 5, а ось xbox series x (через відсутність підтримки usb-audio) і nintendo switch в док-станції через пульт працювати відмовилися. Правда, на ps5 звук при такому варіанті підключення став дещо тихіше, так що варіант коннекта через аудіо-роз’єм в джойстику краще.

В першу чергу ми протестували acer predator galea 350 в іграх на пк (hellblade: senua’s sacrifice), xbox series x (forza horizon 5), playstation 5 (astro’s playroom) і nintendo switch (metroid dread). На консолях гарнітура демонструє потужне стереозвучання з хорошим позиціонуванням і глибиною низьких частот. На пк в ігровому режимі з віртуальним 7.1 вона також показала чудове і потужне звучання з відмінним ефектом занурення. Грати в синглові ігри з якісним звуком дійсно дуже приємно.

З чим підвела acer predator galea 350, так це з мікрофоном. Мало того, що голос звучить дуже тихо, особливо по usb, так ще й якість передачі голосу залишає бажати кращого. На записі добре чути фоновий гул, хоча шум телевізора в парі метрів мікрофон все ж зміг здебільшого заглушити.

Що стосується прослуховування музики на pc, то претензій до даної гарнітурі в цілому не виникло. Середні і високі звучать прекрасно без будь-яких спотворень, а низи в режимі музики мають хорошу глибину, хоч і програють ігровому режиму, де загальна сцена звучить об’ємніше.

Режим для фільмів, мабуть, не варто використовувати, оскільки він сильно задирає верхні частоти, і голоси звучать як з радіо, а інші частоти починають звучати з спотвореннями, і басів практично не чутно. Для перегляду фільмів або серіалів краще переводити гарнітуру в ігровий режим.

підсумок

За підсумками виходить, що predator galea 350-це хороші універсальні навушники для відмінного занурення в ігри з об’ємним звуком, для перегляду фільмів і навіть прослуховування музики, але як гарнітура продукт розчаровує. Мікрофон нікуди не годиться, так як ваші співрозмовники будуть скаржитися на якість звучання і просити вас говорити голосніше. До невдалих рішень можна також віднести короткий провід пульта управління.

— цілком гідна пропозиція за свої гроші.