Офіційно: ubisoft розширює свою nft-програму

38

Французьке видавництво ubisoft оголосило про розширення своєї nft-програми, яку ігрове співтовариство сприйняло в багнети. Про це повідомляє видання decrypt .

Згідно з офіційною заявою, ubisoft уклала партнерство з майданчиком aleph.im, яка надасть для платформи ubisoft quartz децентралізовану мережу для зберігання nft-токенів.

Як уточнив технічний директор ubisoft blockchain дідьє женевуа, експеримент з nft був необхідний компанії для оцінки реакції гравців на нову пропозицію. Компанія вважає, що настільки серйозні зміни аудиторія з часом прийме.

“головне завдання ubisoft quartz-продемонструвати нашим гравцям справжню цінність децентралізації”,-заявив топ-менеджер.

У 2022 році видавництво планує надати нові колекції nft-токенів. Які ігри торкнеться ініціатива – не уточнюється.

Випробувальним полігоном для ubisoft виступила ghost recon: breakpoint . Ті гравці, які провели в грі приблизно 100-600 годин, могли отримати обмежену партію внутрішньоігрових nfе-предметів з унікальним номером, які потім дозволяється перепродати.

Однак кількість пропозицій значно перевищила попит, в результаті чого вдалося продати всього пару десятків предметів за кілька сотень доларів.