Nvidia показала нову майнерскую відеокарту cmp 170hx з хешрейтом eth в 164 мхеш/с

75

Для боротьби з майнерами компанія nvidia недавно анонсувала і випустила спеціальну серію відеокарт lhr. Вони побудовані на базі стандартних rtx 3060, 3070 і 3080, але в них на апаратному рівні виставлена межа хешрейта eth, яка істотно уповільнює майнінг криптовалюта. Передбачалося, що це спрацює, проте винахідливі користувачі знайшли вихід і зламали прискорювачі lhr.

тепер у nvidia з’явилася інша, менш глобальна ідея. У компанії планують випустити для любителів віртуальних грошей спеціальну карту з максимально-високим хешрейтом, щоб вони майнили тільки на ній, не зачіпаючи призначені для користувача чіпи нового покоління. Схоже, що новинка вже існує – її фотографіями поділився китайський форум zhihu. На перший час їй дали назву cmp 170hx.

портал gpu-z люб’язно поділився майбутніми специфікаціями відеокарти: зменшена кількість ядер cuda-4480, 8 гб відеопам’яті hbm2, шина на 4096 біт і 16 фізичних ліній pcie (використовувати можна буде тільки 4 з них). Без будь-яких додаткових оптимізацій, у базовому бета-варіанті чіп демонструє мінімум 164 мхеш/с. В майбутньому, як передбачають експерти, це значення можна буде збільшити мало не до 200 мхеш/с. Природно, якщо дозволить пасивна система охолодження.джерело.