Nvidia офіційно представила нову версію geforce rtx 2060-більше пам’яті і ядер cuda

32

Компанія nvidia підтвердила технічні характеристики відеокарти geforce rtx 2060 з 12 гбайт пам’яті. Раніше виробник випустив нову версію графічного драйвера geforce game ready 497.09 whql, в якому була додана підтримка нового графічного прискорювача.

Джерело зображень: nvidia

Як і прогнозувалося, прискорювач заснований на 12-нм графічному процесорі tu106 на архітектурі turing з 2176 ядрами cuda і частотою до 1650 мгц. Внаслідок цього такі функції і особливості актуальних прискорювачів ampere, як resizable bar, підтримка pcie 4.0 або тензорні і rt-ядра нового покоління, у новій geforce rtx 2060 відсутні. Через збільшений обсяг пам’яті gddr6 у відеокарти також підвищилося енергоспоживання. Воно становить 185 вт, що на 25 вт вище, ніж у моделі з 6 гбайт пам’яті і на 10 вт вище, ніж у моделі geforce rtx 2060 super з 8 гбайт пам’яті.

Офіційну ціну відеокарти nvidia не озвучила. Однак представник компанії в розмові з порталом the verge зазначив наступне: “це преміальна версія моделі geforce rtx 2060 6gb. Ціна буде це відображати”.

Це означає, що рекомендована вартість відеокарти буде вище $299, які просили за оригінальну модель з 6 гбайт відеопам’яті, після того, як nvidia знизила її офіційну ціну з початкових $349. Правда, рекомендована ціна в поточних реаліях абсолютно нічого не означає. Прискорювач, імовірно, буде продаватися як в еталонній версії founders edition, так і у власному виконанні від партнерів nvidia. Наявність першої опції передбачає, що у геймерів все-таки буде шанс купити відеокарту за рекомендованою ціною, якою б вона не була. Ну, а ціна на нереференсні варіанти буде залежати вже від постачальників і ритейлерів.