Новий трейлер і тонни геймплея megaton musashi, що показують божевільні варіанти кастомізації і багато іншого

28

Під час прямої трансляції level-5 на tokyo game show розробник представив новий геймплей свого майбутнього хутра-екшену rpg megaton musashi .

Перш за все, розробник продемонстрував трейлер, який демонструє різні ігрові ситуації. Потім ми отримуємо велике відео, яке демонструє кастомізацію хутра, яка надає гравцеві тонну опцій.

Ми також побачимо багатокористувацький бойовий геймплей аж до пари босів, що виглядає дуже весело.

Megaton musashi вийде в японії 11 листопада 2021 року для ps4 і nintendo switch, саме вчасно, щоб насолодитися видовищем з аніме (який дебютує сьогодні, і ви можете подивитися перший епізод нижче). Він створений у співпраці з jump, тому включає безліч прийомів і візуальний стиль, які можуть сподобатися читачам weekly shonen jump.

Гра повинна була вийти і для ps5, але версія для нової консолі sony просто зникла без пояснення причин з останньою презентацією. На даний момент, принаймні, наскільки відомо, level – 5 не прокоментував це.

Про західний реліз не було оголошено і навіть не натякалося. При цьому трансляції tokyo game show в цьому і минулому році були англійською мовою. З іншого боку, те, що він з’явився тільки на останній японській nintendo direct, не є хорошим знаком.