Новий трейлер disciples: liberation являє компаньйонів

52

Видавництво kalypso media і розробник frima studio випустили новий трейлер рольової гри disciples: liberation в жанрі темного фентезі”, в якій представлені різні персонажі, яких гравці зможуть найняти. Представлені персонажі мають різні раси, класи, типи магії і можуть використовуватися відповідно до стратегій, необхідних в битвах.

Під час гри можна наймати товаришів просто для битви, але взаємодія головного героя з ними також може бути більш інтимним, включаючи можливість створення романтичних відносин. Гравець повинен вирішити, як він буде взаємодіяти з кожним персонажем, пам’ятаючи, що прийняті рішення вплинуть на розвиток історії.

disciples: liberation знаменує собою новий початок для франшизи, дозволяючи гравцям досліджувати багато деталізований світ темного фентезі, битися з мерзенними звірами в заплутаних покрокових боях, виконувати сотні унікальних завдань і зміцнювати відносини з безліччю фракцій в світі: від людської імперії, пофарбованої релігійним екстремізмом, до темних сил нежиті, очолюваної божевільною королевою. Створивши альянси, гравці можуть створювати армію і обмінювати важко зароблені ресурси на різні поліпшення своєї домашньої бази. Немає вибору без наслідків, і в залежності від рішень і політичного розкладу один невірний рух може привести до смертельного ефекту доміно, безповоротно змінює хід їх історії.