Новий щоденник розробки company of heroes 3 присвятили кампанії і динамічній карті

29

Видавництво sega і належна йому студія relic entertainment представили новий щоденник розробки своєї стратегії в антуражі другої світової війни company of heroes 3.

Джерело зображення: sega

Вийшов випуск виявився присвячений одиночній кампанії company of heroes 3, однією з головних особливостей якої повинна стати нова динамічна карта (дебютувала в доповненні «наступ в арденнах» до другої частини).

У тріквелі розробники вирішили розширити цю ідею і зробити зв’язок між стратегічною картою кампанії і битвами в реальному часі своїм «секретним інгредієнтом».

За словами творців, динамічна карта відкриває гравцям в company of heroes 3 глобальний конфлікт, який ставить перед геймерами питання розташування і десантування армії, підбору бійців і так далі.

Крім іншого, співробітники relic entertainment розповіли про механіки динамічної карти кампанії на зразок партизанських загонів (стратегічний ресурс), повітряних, піхотних і морських сил.

Розробники обіцяють в company of heroes 3 більше 10 різновидів зіткнень, які залежать від ряду факторів. Підсумки цих боїв (наприклад, втрати бійців) безпосередньо впливають на карту.

Реліз company of heroes 3 очікується в кінці 2022 року на пк (steam). Напередодні прем’єри автори обіцяють показати