Нові bluetooth-колонки realme не бояться води і коштують від $15

98

Крім планшета і смартфонів realme сьогодні представила пару портативних колонок. Вони вкрай компактні, мають захист від води і орієнтовані на використання на вулиці, чому додатково сприяє вбудований в обидві моделі ремінець.

realme cobble bluetooth speaker

У realme cobble bluetooth speaker використовується основний динамік потужністю 5 вт і пасивний нч-випромінювач для посилення баса. Колонка грає в моно, але є підтримка об’єднання двох пристроїв і більше для створення об’ємного звучання.

Вага колонки всього 200 грамів, а корпус захищений за стандартом ipx5. У ній встановлений акумулятор ємністю 1500 маг, заряду якого вистачає на 9 годин відтворення музики. Підтримується спеціальний ігровий режим зі зменшенням затримки до 88 мс. У додатку realme link передбачений еквалайзер з можливістю регулювання звучання на свій смак.

realme pocket cobble bluetooth speaker

Модель realme pocket cobble bluetooth speaker за своїми можливостями і підтримуваних функцій повністю ідентична. Відмінності у формі корпусу і меншій вазі-113 грамів. Пов’язано це з акумулятором меншої ємності — на 600 маг. В результаті на одному заряді можна слухати музику до 6 годин. Крім того, максимальна потужність становить 3 вт.

Realme cobble bluetooth speaker пропонується в синьому і чорному кольорах корпусу за ціною $25, а pocket-версія доступна в чорному і світлому варіантах за $15. У продаж вони надійдуть 15 вересня на майданчику flipkart.