Нові біоми, прокачування зброї і класи броні: найбільше оновлення наблизить grounded до рольових пісочниць obsidian

45

Розробники зі студії obsidian entertainment повідомили, що 20 жовтня симулятор виживання grounded отримає найбільше оновлення — hot and hazy. У грі з’являться нові біоми, противники, система поліпшення зброї, механіка перегріву і багато іншого.

Джерело зображень: ign

Оновлення привнесе чотири нових біома. Серед них-дитяча пісочниця, яка стане для крихітних героїв величезною пусткою з похованими скарбами і небезпечними мурашиними левами. Розробники радять досліджувати її вночі, оскільки нова теплова механіка буде віднімати у гравців очки життя при довгому знаходженні під відкритим сонцем.

Крім того, з’являться сміттєва купа, в якій можна відшукати корисні предмети, стіл для пікніка з залишками їжі і настільною грою і мурашник з чорними мурахами, виконаний у вигляді підземелля з міні-босом. Творці перероблять карту the haze з отруйним туманом, додавши нових супротивників « “моторошні вибухають гриби” і секретну лабораторію.

Grounded — hot and hazy

Крім цього, броню поділять на три класи (легка, середня і важка), введуть можливість покращувати характеристики зброї (такі як шкоди, міцність і статус-ефекти), персонажа (здоров’я, витривалість, голод, спрага, максимальна кількість мутацій і інше) і груп героїв (загальні запаси ресурсів). Як зазначає ign, оновлення наблизить grounded до рольових пісочниць, якими знаменита obsidian entertainment.

Обіцяні й інші зміни і нововведення, в тому числі нові мутації, різновиди жуків і станція для поліпшення зброї та інструментів. Попередній список доступний на офіційному форумі студії. Оновлення буде безкоштовним і з’явиться одночасно на пк, xbox one, xbox series x і s. На публічному тестовому сервері воно вже доступне.

Grounded вийшла в ранньому доступі steam і microsoft store 28 липня 2020 року. Незважаючи на експериментальний характер (obsidian, відома по fallout: new vegas, outer worlds і дилогії pillars of eternity, раніше не випускала подібних ігор), симулятор миттєво став популярним, чому значно посприяла підписка xbox game pass. У день релізу він очолив чарт продажів steam, а за перші два дні на всіх платформах його випробували більше мільйона користувачів. У листопаді спільнота grounded перевищила п’ять мільйонів гравців.

На майданчику valve гра отримала понад 18 тисяч відгуків і заробила рейтинг 88 %. Фінальну версію як і раніше планують випустити в цьому році.