Нове велике оновлення для marvel’s avengers вже доступне для завантаження

45

Компанія square enix випустила пакет оновлень 2.2 для marvel’s savengers. Разом з ним у грі з’явився унікальний рейд для четирехігроков, яким належить битися з лиходієм кло, а також новийексклюзівний герой для playstation-людина-павук.

Крім рейдів і нового героя оновлення додало в гру кілька систем, а також покращує вже існуючі.

  • замовлення-це абсолютно новий спосіб заробитипредмети зовнішнього вигляду, матеріали та інші нагороди тільки завдяки своїм ігровим талантам, про що часто просили учасники спільноти«месників marvel». Кожне замовлення коштує 500 елементів (валюта,яку можна заробити тільки в грі) і включає в себе деяке кількість предметів із загальної колекції в 250 штук. Є небольшаявероятность,що в замовленні гравцеві попадеться преміальний костюм, який не можна отримати іншим способом. Але не обязательнополагаться на удачу: гравці автоматично отримають його за 100-йзамовлення.
  • підвищення максимального рівня мощі-максимальнийуровень мощі буде підвищений з 150 до 175. Для проходження самогосложного випробування в грі-рейду кло “дисонуючий звук”длячетирех гравців в елітному варіанті-знадобиться найкраще.
  • поліпшення спорядження-гравці зможуть переробитиснарядження з більш високим рівнем потужності для поліпшення своеготекущего спорядження. Завдяки цьому рівень поточного спорядженнястанет відповідати рівню переробленого предмета (за рідкіснимисключением).

Познайомитися з нашим крос-оглядом на гру можна за посиланням: