Ноутбук з процесором alder lake з’явився на userbenchmark

78

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

З запуском сімейства процесорів intel alder lake 12-го покоління core, запланованим на кінець 2021 року, виробники оновлять свої лінійки настільних комп’ютерів і ноутбуків, і схоже, що samsung буде однією з перших компаній, представивши нову лінійку galaxy book. Саме один з таких ноутбуків samsung був помічений в базі даних userbenchmark з процесором alder lake-p. Судячи з попередніх чуток, мобільні процесори alder lake стануть доступні тільки з початку 2022 року, тому оновлені galaxy books можуть бути анонсовані на виставці ces в січні.

Samsung замінить існуючі чотирьохядерні чіпи tiger lake на 14-ядерні/20-потокові процесори alder lake-p, що включають 6 великих ядер golden cove з підтримкою багатопоточності і 8 маленьких ядер gracemont без багатопоточності. Userbenchmark повідомляє про середню тактову частоту 2,25 ггц для нового процесора alder lake в майбутньому galaxy book з ідентифікатором np_930qed, який говорить, що це, ймовірно, ранній зразок з більш низькими тактовими частотами. Модель не має дискретного графічного процесора, але сам процесор alder lake оснащений igpu iris xe на основі архітектури xe-lp.

Що стосується сховища, то в ноутбуці встановлений ssd pm9a1 256 гб nvme gen 4 x4 від самої samsung, але будуть варіанти з більшою ємністю. Найцікавішим є підтримка пам’яті ddr5. Userbenchmark повідомляє про 16 гб оперативної пам’яті зі швидкістю 6400 мбіт/с, але працює лише на швидкості 4400 мбіт / с, це може означати, що ноутбук оснащений lpddr5x. Інформації про роздільну здатність екрану немає, але samsung, ймовірно, не буде замінювати поточні amoled-екрани роздільною здатністю 1080p, щоб сильно не підвищувати вартість ноутбуків.