Nintendo витратить до $ 900 млн на розвиток і поглинання ігрових студій

21

В рамках останнього фінансового звіту компанія nintendo оголосила про плани витратити до $900 мільйонів на розширення внутрішніх студій. Вона не виключила злиття і поглинання, але поки в центрі уваги знаходяться власні команди.

Джерело зображень: nintendo.ru

Що microsoft, що sony interactive entertainment вельми активно шукають нові можливості для посилення розробки ігор. Так, вони вкладаються у власні студії, а також купують або створюють нові. Тепер прийшла черга і nintendo.

У звіті представник nintendo заявив, що компанія прагне вкласти гроші в масштабування власних студій. “наше першочергове завдання-органічно розширити нашу організацію, щоб продовжити творчу культуру nintendo», — сказав він, додавши, що покупка інших студій також можлива.

Крім того, nintendo буде використовувати можливості в сфері розваг, не пов’язаної з іграми, але які мають пряме відношення до бізнесу компанії. Від платформотримача в майбутньому слід очікувати випуск пз в різних областях. «ми також будемо працювати над створенням нового відеоконтенту, слідом за фільмом super mario”, – додав він.