Next-image awards 2021: найбільший в світі конкурс мобільної фотографії стартує в росії

82

Huawei оголошує про старт в росії конкурсу мобільної фотографії next-image awards 2021. Цього року головна тема події-better together. Користувачі з усього світу можуть поборотися за один з 70 призів, в числі яких флагманський смартфон huawei p50 і грошові винагороди. Крім того, для російських учасників спільноти huawei передбачені спеціальні призи.

До участі в конкурсі приймаються фотографії та відеоролики в десяти категоріях: портрет; колір; ніч; телеоб’єктив; монохром; моментальний знімок; ширококутні фото; історії; історії; супермакро. Оцінювати роботи будуть експерти в області фотографії з усього світу: канадський екшн-фотограф рубену краббе, відомий художній критик з великобританії карен сміт, французький продюсер радіо і телебачення олів’є шабодо, фотограф, лауреат пулітцерівської премії і засновник шанхайського центру фотографії лю хон шин, переможець гран-прі конкурсу next-image awards 2020 лінь хайінь та інші.

Для авторів кращих робіт підготовлені флагманські смартфони huawei p50, розумні годинник huawei watch 3 і грошові призи до $10 000. Цього року також з’явилася нова категорія student focus award, створена для розвитку творчих здібностей у молоді. У ній можуть взяти участь студенти віком від 18 до 24 років, а для переможців підготовлені huawei p50 і $1000 на втілення творчих планів.

Спеціально серед російських учасників буде визначено 30 користувачів, які зможуть виграти смартфон huawei nova 8 і бездротові навушники huawei freebuds 4.