Неанонсована ps5-версія fall guys: ultimate knockout засвітилася в базі даних ps store

19

Автор мікроблогу playstation game size, що стежить за додаванням ігор і патчів в базу даних ps store, звернув увагу на появу в системі запису про версію мультиплеєрної аркади fall guys: ultimate knockout для ps5.

Джерело зображення: epic games

Нагадаємо, до недавнього часу дебют fall guys: ultimate knockout на консолях нинішнього покоління очікувався виключно у версіях для xbox series x і s, проте, схоже, у розробників з mediatonic є й інші плани.

За інформацією playstation game size, в базу даних ps store була додана “бета” неанонсованої версії fall guys: ultimate knockout для новітньої консолі sony interactive entertainment.

🚨 fall guys: ultimate knockout (beta) ps5 version added to database , looks like ps5 native version on the way. 🟩 #fallguysultimateknockout #ps5 pic.twitter.com/g7jjxhc1di

— playstation game size (@playstationsize) december 24, 2021

Якого роду поліпшення в порівнянні з ps4-виданням fall guys: ultimate knockout отримає на консолі нинішнього покоління, не уточнюється, але, судячи з запису в базі даних, анонс повинен бути не за горами.

Поки fall guys: ultimate knockout доступна тільки на pc (steam) і playstation 4, а реліз на nintendo switch, xbox one, xbox series x і s в результаті квітневого перенесення очікується не раніше 2022 року.