Не скопіювали, а запозичили: творці fortnite визнали, що режим impostors «натхненний» among us

13

Epic games вперше відкрито визнала, що введений влітку режим impostors для fortnite «натхненний» популярним інді-проектом among us від студії innersloth. Відповідна згадка з’явилася сьогодні, 12 жовтня, в описі оновлення 18.20 на сайті fortnite.

Джерело: epicgames.com

Режим impostors для fortnite дебютував в середині серпня поточного року. У ньому, за скопійованими з among us правилами, групі гравців потрібно було займатися ремонтом відсіків станції з попутним обчисленням зрадників у своїх рядах.

Ключова ідея згаданої інді-гри не є унікальною, але схожість між among us і режимом impostors для fortnite видно неозброєним оком. Гравці швидко виявили, що epic games скопіювала з проекту innersloth деякі складові, включаючи розташування об’єктів на картах і вибір основних кольорів для персонажів.

Impostors також отримав свою частку критики з боку innersloth. Наприклад, директор зі зв’язків зі спільнотою вікторія тран (victoria tran) розчаровано зазначила, що було б непогано влаштувати спільний проект — і якщо щодо запозичення механік, на її думку, питань немає, то візуальні теми і терміни epic games могла б і придумати свої.