Ncsoft оголосила про початок акції переходу кланів з lineage 2 в lineage2m

37

Представники корейської компанії ncsoft оголосили про старт акції з переходу кланів з lineage 2 в lineage2m. У ній також бере участь видавець «іннова», який буде здійснювати сервісну підтримку.

У цій акції зможуть взяти участь всі гравці з рф і східноєвропейських країн, що мають акаунти в lineage 2. Починаючи з 20 жовтня, вони можуть відправити відповідну заявку на офіційному порталі lineage2m. Користувачам дадуть можливість перенести найменування свого клану і ім’я персонажа.

Нагадуємо, що прямо зараз йде також акція з попередньої реєстрації в нову mmorpg. Всім її учасникам розробники подарують різні ігрові бонуси, включаючи 200 тисяч аден, карти класу високої якості і скриню зарядів душі. Інформація про точну дату релізу проекту буде розкрита пізніше.

Lineage2m являє собою кроссплатформенную рольову гру і справжню спадкоємицю культової lineage 2, випущеної близько 18 років тому. Новий проект володіє красивою тривимірною графікою, безшовними завантаженнями і величезним відкритим світом. Більш детальну інформацію про нього можна дізнатися на його офіційному сайті: http://lineage2m.plaync.com/ru/

Додамо, що користувачі з росії зможуть грати в lineage2m як на мобільних пристроях, так і на pc, використовуючи спеціальну кроссплатформенную платформу purple від ncsoft. Детальніше про неї можна прочитати на її офіційній сторінці: https://www.ncpurple.com/ra/intro/