Наступний трейлер “революційного” рольового екшену steelrising покажуть на the game awards 2021

40

Видавництво nacon і розробники з французької студії spiders (greedfall) в офіційному мікроблозі свого рольового екшену steelrising анонсували наступну демонстрацію гри.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, steelrising була представлена в липні 2020-го на онлайн-шоу nacon connect і з тих пір удостоїлася лише ще однієї презентації — на все тій же nacon connect, але вже роком пізніше.

Як стало відомо, наступна демонстрація steelrising пройде вже зовсім скоро — на майбутній церемонії нагородження the game awards 2021. Nacon і spiders покажуть новий трейлер гри.

Steelrising will reveal a new trailer during @thegameawards on december 9th! be sure not to miss it 👀 #steelrising #spiders pic.twitter.com/ztlbjnqlzy

— steelrising (@playsteelrising) december 6, 2021

Нагадаємо, події steelrising розгортаються в альтернативній версії парижа часів французької революції, а гравцям дістається роль егіс — робота-охоронці королеви марії-антуанетти.

Трансляція the game awards 2021 розпочнеться 10 грудня о 4:00 за московським часом. Реліз steelrising очікується в червні 2022 року на pc (steam), playstation 5, xbox series x і xbox series s.