“нашестя” – нова ліга path of exile з демонами, псуванням предметів і кривавим гірському

28

Навала

Ви вирішили вживити в своє тіло якийсь кривавий горн, щоб врятувати незнайомку від невидимої загрози. Тепер ваше завдання-вбивати монстрів і наповнювати горн їх кров’ю. Як тільки доберетеся до певного порога, зможете переміститися в паралельну реальність, де рекласт атакують полчища демонів з лутом. Чим більше крові зібрали, тим довше ви там просидите, але з часом ви станете отримувати все більше шкоди.

  • перетворення предметів 8>–>- під час забігів по демонічним локаціях ви зможете запхати в горн який-небудь предмет. Коли ви вб’єте достатньо супротивників, він перетвориться, отримавши одне позитивне властивість і одне негативне. Якщо ж вам не сподобався результат, то ви завжди зможете спробувати знову.
  • поліпшення горна 8>–>- горн можна прокачувати, прискорюючи перетворення і відкриваючи нові осередки для предметів.
  • тигель мрій – крім предметів, ви зможете запхати в багатостраждальний горн ще й карти, які також отримають корисне і негативне властивості. Робити це можна до десяти разів, постійно збільшуючи ризик і нагороду.
  • покращені пасивки – ребаланс всіх пасивних абілок і введення майстерності над пасивними вміннями.
  • контент підвищеної складності – більшу частину високорівневого контенту тепер можна пройти на підвищеної складності і вибити три унікальних предмета.
  • гільдії 8>–>- гільдіям додали притулок, де ви зможете поговорити з друзями. До того ж сховищем тепер куди простіше користуватися.

Крім цього, розробник додали нові камені умінь, прискорили прогрес в атласі, поліпшили деякі ігрові системи і зробили ще купу речей, докладніше про які можна дізнатися з офіційного анонса.