Напередодні виходу великого аддона final fantasy xiv встановила рекорд онлайну в steam

43

За даними steamdb, mmorpg final fantasy xiv встановила рекорд за кількістю гравців в онлайні в steam. Сталося це через два дні після того, як власники попередніх замовлень отримали доступ до доповнення endwalker. Загальний реліз масштабного аддона, нагадаємо, намічений на 7 грудня.

Джерело: square enix

Вчора проекту вдалося залучити 95 150 гравців в steam. Попередній рекорд в 67 148 гравців був встановлений в липні цього року. Варто відзначити, що steam не є єдиним майданчиком для запуску final fantasy xiv — ще гру можна придбати в магазині square enix, а також на playstation 4 і playstation 5.

Джерело: steamdb

Портал pc gamer додав, що стрибок популярності пов’язаний не тільки з виходом аддона. Після скандальних подій в activision blizzard деякі відомі стримери, включаючи asmongold і cohhcarnage, перестали грати в world of warcraft і переключилися на final fantasy xiv.

Днем раніше square enix визнала, що сервери гри не витримали навантаження, через що багато бажаючих зіткнулися з помилками запуску і великими чергами. В якості вибачень розробники додали 7 днів безкоштовного доступу всім власникам доповнення. Також студія пообіцяла, що може додатково продовжити безкоштовний доступ, якщо проблему з серверами не вдасться вирішити швидко.