Найдорожчі ключові запити США «стоять» за 900 $ за клік

278

Від автора: опубліковані дані про сотні найдорожчих ключових слів в США. Для досліджень використовувались статистичні дані з SEMrush і Google AdWords (за середньої вартості за клік).

Фахівці Clіck спільно з EmpericalProof провели дослідження, в результаті якого встановили найдорожчі слова, існуючі на американському ринку. Для аналізу використовувалася інформація, зібрана сервісом SEMrush (за березень поточного року), а також статистика щодо середньої вартості кліка, взята з AdWords. При цьому низько конкурентні ключевики (з рівнем менше 0,3) не враховувалися.

Виявилося, що найдорожчою ключовою фразою США є словосполучення «кращий юрист мезотеліома» з середньою вартістю близько 936 доларів. У загальній складності на юридичну тематику припадає понад 78% усієї сотні найдорожчих ключевіков.

Крім цього в топ увійшли ключові слова, які мають відношення до отриманого від «води» збитку і відшкодуванню збитків (вартістю 260-380$ за клік). Експерти галузі пояснили, що у США витрати на ремонт отриманих під час повеней ушкоджень, а також позови на їх відшкодування «стоять» за кілька десятків тисяч доларів. Чим і пояснюється висока вартість кліків рекламних оголошень у цій тематиці.

Також в сотню найдорожчих ключевіков увійшли пошукові фрази з категорій «охорона здоров’я», «фінанси» і «В2В».