Найбільш завантажувані і прибуткові мобільні ігри за серпень 2021

69

Аналітична компанія sensor tower, що спеціалізується на аналізі ринку мобільних додатків, повідомила про найприбутковіших і скачуваних іграх за останній літній місяць 2021 року.

За серпень гравці з усього світу “задонатили”в мобільні ігри суму в розмірі 7,7 млрд доларів, і це на 8,6% більше в порівнянні з серпнем 2020 року. Самий основний прибуток, як зазвичай, принесли дві гри від китайського гіганта tencent:” королівська битва ” pubg mobile ($270 мільйонів) і moba honor of kings ($256 мільйонів). Замикає топ-3 genshin impact від студії mihoyo.

Тепер же про самі завантажувані мобільні ігри за минулий місяць. Два місця на самій вершині займають казуальщини: my talking angela 2 від outfit7 з 28,5 мільйонами завантажень і fidget toys trading від tap2play з 27 мільйонами завантажень. На третьому місці розташувалася” королівська битва ” garena free fire від garena.

Всього за серпня користувачі мобільних пристроїв завантажили на свої девайси 4,7 мільярда ігор через магазини app store і google play. Найбільше мобільних ігор завантажили в індії-825 мільйонів установок (17,6%), слідом йдуть сполучені штати з 8,3% і бразилія з 8,2%.