Нагадування пити воду-трекер води 1.2.1

53

Додаток-трекер води створено для тих, хто хоче поліпшити якість життя, контролюючи щоденне вживання води і використовуючи вбудоване нагадування пити воду. Нашому організму кожен день потрібно приблизно 2 літри води і для цього, буде не зайвим щоденне нагадування пити і трекер випитої води.

У додатку зроблено акцент на поділ прийому їжі від води. Детально розписані основні фізико-хімічні властивості, якими повинна володіти вода. Також наведено кілька способів отримання якісної води. Вживання якісної води на постійній основі допоможе скорегувати вагу — схуднути.

Функціонал програми для контролю і нагадування пити воду:

💧 основна функція контролю трекера випитої води.

У головному вікні розташована панель з написом/таймером, і двома кнопками. Після натискання на кнопку води, можна буде вибрати обсяг і почнеться зворотний відлік 30 хв.після натискання на кнопку їжі, зворотний відлік 1 годину. Після закінчення таймерів спрацьовують відповідні повідомлення / нагадування. Також для зручності передбачено швидке додавання води, фіксованого обсягу, обраного в налаштуваннях.

⏰ система повідомлень-нагадування пити воду і підтримувати баланс води.

Можна налаштувати нагадування по завершенню таймерів на основному вікні і щоденні нагадування.

📊 статистика — трекер випитої води і зміні ваги з часом.

Функціонал дозволяє наочно бачити прогрес в досягненні добової норми випитої води і норми ваги, процесу схуднення.

🎁 бонусний функціонал: у статистиці по воді — верхній ліміт води в день, а по вазі — інтервал ваги по індекс маси тіла. Дані по днях особливим чином групуються для коректного відображення. Детальна інформація доступна після натискання на мітки в графіках.

🗒️ історія випитої води і вимірів ваги.

Функціонал вікна історії дозволяє видалити будь-які дані, і додати дані про воду і вагу на попередні дати.

Розрахунки норми води в день залежать від вашого індексу маси тіла, а значить зростання і ваги.

Додаток влаштовано таким чином, що користувач вирішуєте, коли йому приймати їжу і пити воду, а додаток тільки допомагає контролювати інтервали між. Чим краще якість води, тим простіше організму функціонувати і очищати себе.