На початку листопада для animal crossing: new horizons вийде останнє велике оновлення і платний аддон happy home paradise

35

Видавець і розробник nintendo в рамках онлайн-презентації animal crossing: new horizons direct анонсував безкоштовне оновлення 2.0 і платне доповнення до animal crossing: new horizons.

Джерело зображень: nintendo

Розширення називається happy home paradise і дозволить розробляти дизайн літніх будинків в курортному бюро, перетворюючи в реальність мрії персонажів про ідеальний відпочинок.

Happy home paradise надійде в продаж 5 листопада поточного року за ціною 2249 рублів (попередні замовлення в nintendo eshop відкриються 29 жовтня). Аддон також буде доступний передплатникам розширеного плану nintendo switch online.

Що стосується безкоштовного оновлення 2.0, то воно також вийде 5 листопада і додасть: кафе» сідало ” брюстера, круїзи на човні кепна, магазинчики на острові харві, групові вправи на площі та акції від спікера острова.

Крім того, патч оновить асортимент бюро послуг тома нука (види обробки будинків, збільшення місця для зберігання до 5000 предметів), дозволить готувати з інструкціями «зроби сам» і багато іншого.

Повідомляється, що оновлення 2.0 стане останнім великим патчем в історії animal crossing: new horizons. Ймовірно, надалі розробники перестануть додавати в гру свіжий контент.

Animal crossing: new horizons дебютувала 20 березня 2020 року ексклюзивно на nintendo switch. Раніше стало відомо, що до 30 червня 2021-го продажі проекту по всьому світу перевищили 33,89 млн копій.