На Atmosphere Google представив відразу кілька новинок

279

Від автора: Google представив новий дизайн сервісу для створення сайтів і анонсував запуск нового корпоративного програми. Презентація новинок проходила в рамках проведення заходу Atmosphere.

Google Sites був запущений компанією в 2008, а загальний доступ до його функціоналу відкритий тільки в 2011 році. Сервіс отримала повністю оновлений набір інструментів. Тепер створення ресурсів відбувається в інтерактивному режимі за допомогою функції перетягування і вставки у візуальному режимі конструктора.

Представники Google, що стара версія сервісу була розрахована, насамперед, на досвідчених вебмайстрів, знайомих з основами CSS, HTML і JavaScript. Але в підсумку компанія прийшла до висновку, що багатьом не потрібно наявність такого глибокого впровадження функціоналу конструктора веб-програмні науки. В результаті нова версія сервісу стала набагато простіше, і весь інструментарій розрахований тепер на звичайних користувачів.

Додаток Google Springboard для корпоративних клієнтів дозволяє здійснювати глобальний пошук по всіх сервісів App, у яких зареєстрований користувач: Календарі, Диску, Контакти, Документи і на інших майданчиках. Додатково протягом дня сервіс пропонує для ознайомлення користувачеві різні корисні рекомендації. Повідомляється, що програма буде реалізована в декількох мобільних і дестопных версіях.

Крім цього Google презентував новий проект з надання попереднього доступу до нових версій ПЗ для великих компаній. Головна мета проекту – одержання інформації про рівень юзабіліті додатків перед їх масштабним запуском.