Мультиплікаційний фільм “покемони: секрети джунглів” з’явиться на netflix в наступному місяці

75

Стрімінговий сервіс netflix оголосив про вихід в следующеммесяце повнометражного фільму ” покемони: секрет джунглів» – дебют 23-йхудожньої картини франшизи pokémon відбудеться 8 жовтня. На честь етогособитія розважальний канал продемонстрував новий трейлер фільму, которойуже побував в кінопрокаті в японії, а тепер готуватися до релізу для западнойпубліки.

The next pokémon movie is coming to netflix!pokémon the movie: secrets of the jungle — the 23rd movie in the series — will debut on october 8th. Check out the brand new trailer: pic.twitter.com/axur4crvqw

– netflix geeked (@netflixgeeked)

Сюжет фільму «покемони: секрет джунглів» відправить еша єго команду в ліс окойя, де немовля коко був вихований міфічним покемономзарудом. Під час подорожі еш виявить нових фантастичних істот,які живуть серед дерев, а також зіткнеться з небезпечним і безпринципним, який намагається вирубати джунглі заради дослідження цілющого джерела.щоб врятувати будинок заруда і коко, еш і пікачу об’єднують зусилля з дикими покемонами.

На честь виходу фільму «покемони: секрет джунглів» компаніярокемоп company додасть в гру pokémon sword and shield двох нових покемонів – дадазаруда і блискучого селебі. Щоб отримати істот у свою колекцію гравцям необхідно мати обліковий запис pokemontrainers club, а також бути підписаними на розсилку новин trainers club 25 вересня.