Msi представила ігровий десктоп meg aegis ti5 12th на платформі intel alder lake

17

Компанія msi анонсувала високопродуктивний настільний комп’ютер meg aegis ti5 12th, створений для вимогливих любителів ігор. В основу десктопа покладена новітня апаратна платформа intel alder lake.

Джерело зображень: msi

Пристрій укладено в корпус з агресивним футуристичним дизайном. Є спеціальний контролер gaming dial, що забезпечує легке управління ігровою системою.

Задіяний процесор core i9-12900k, що містить 16 обчислювальних ядер з можливістю одночасної обробки до 24 потоків інструкцій. Максимальна тактова частота в турбо-режимі досягає 5,2 ггц.

Допускається використання до 128 гбайт оперативної пам’яті ddr5 з частотою 4400 мгц у вигляді чотирьох модулів dimm. Комп’ютер може бути обладнаний одним накопичувачем формату 3,5″і двома пристроями стандарту 2,5″.

Графічна підсистема виконана на основі прискорювача nvidia geforce rtx 3090. В оснащення входять мережеві адаптери intel i225-v(2,5 гбіт/с) і intel i219-v (1 гбіт/с), а також контролер бездротового зв’язку wi-fi 6e ax211 (gig+).

Десктоп підтримує систему підсвічування mystic light, візуальні ефекти якої можна гнучко регулювати за допомогою однойменного додатка.