Moto watch 100. Новий розумний годинник motorola незабаром надійде на ринок

22

Компанія “ce brands inc” працює у співпраці з компанією ebuynow, яка в минулому році випустила на ринок розумний годинник moto 360 3-го покоління, офіційно оголосила про підготовку до випуску розумних годинниках moto watch 100 .

Згідно прес-релізу компанії moto watch 100 – це «новітні розумні годинник» початкової цінової категорії, «з елементами преміум-класу», серійне виробництво яких планується почати в листопаді 2021 року.

Годинник отримає дисплей круглої форми з двома механічними кнопками на торці. Обертового обідка, як у moto 360 3-го покоління у цієї моделі не буде.

З огляду на давню і тісну співпрацю motorola і google, очікується, що нові розумні годинник будуть працювати під управлінням операційної системи wear os, але в прес-релізі про це не згадується. При цьому ebuynow заявила, що вона була «одним з небагатьох діючих ліцензіатів wear os» і в лютому «стала партнером qualcomm в області носяться пристроїв преміум-класу».

Годинник вже надійшли в американську комісію fcc для тестування на відповідність стандартам в області зв’язку, завдяки чому стало відомо, що вони отримають водонепроникний (5 атм) корпус з алюмінієвого сплаву, bluetooth 5.2 модуль, датчик серцевого ритму, gps приймач і акумулятор з ємністю 335 маг.

У продаж новинка буде надходити в двох колірних виконаннях:» phantom black «і»steel silver”.

Джерело

схожі матеріали: