Мофф гідеон може знову стати загрозою в 3 сезоні “зоряних воєн: мандалорець»

53

Фанати” зоряних воєн » не отримають довгоочікуваний третій сезон ” мандалорца » в цьому році, зате їх чекає спін-офф про бобу фетта. Хоча цілком ймовірно, що дін джарін і компанія повернуться на екрани лише в наступному році, актори і знімальна група неодноразово тизерили, чого варто очікувати від нової глави.

Відомо, що джанкарло еспозіто повернеться до ролі моффа гідеона, хоча, у фіналі другого сезону « мандалорца », він, здавалося, потрапив під володіння героїв. Більше того, під час недавньої бесіди з представниками variety на червоній доріжці для creative arts emmys актор натякнув на своє загрозливе повернення. Інтерв’ю з ним ви можете побачити нижче:

Giancarlo esposito on the return of moff gideon in the new season of #themandalorian https://t.co/qfchwtb0xy pic.twitter.com/xzmosdsbp9

– variety (@variety) september 18, 2021

Я не можу говорити за них, але у мене є бажання. Я думаю, нам потрібно побачити моффа, і побачити, що він задумав. Так що я можу гарантувати, що ви побачите мене.

Потім еспозіто в черговий раз подякував творцям « мандалорца » і зазначив, що завжди був зачарований дартом вейдером. Буде цікаво подивитися на те, якою буде роль гідеона в третьому сезоні ” мандалорца